Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Nënoke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Moj nenokja me shum halle
Hajde dil me ne ne valle
Edhe kenges bashk t'ia themi
Lum si ne moj qe te kemi

Mos ma mbaj koken menjan
Nenoke, goje mjalt
Ti ne krye je ne halle
E para ne keng e valle

Nenoke, nenoke
Miresia e ksaj bote
Nenoke, (ah) nenoke
Te pacim per jet e mote
2x

Ejani si dallendyshe
O ju niper e ju mbesa
Zemra mal i behet gjyshes
Ne gezime edhe festa

Per cdo nip e per cdo mbes
E ben zemren pjes, pjes
Kur e puth nipi dhe mbesa
Nenokes i shtohet jeta

Nenoke, nenoke
Miresia e ksaj bote
Nenoke, (ah) nenoke
Te pacim per jet e mote
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Silva Gunbardhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2020


Silva Gunbardhi - Nënoke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënoke".
3. Video është e këngës "Nënoke", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 1