A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Interesante, Sinani Këndoi Vetë Në Dasmën E Tij


Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  9
[30-08-2015]
Siç duket këngëtarit Sinan Hoxhës nuk i kanë mjaftuar një numër i madh i këngëtarëve pjesëmarrës në dasmën e tij, raporton Indeksonline.

Me këtë rast ai ka vendosur që edhe pse dhëndër t’i këndojë vetë nuses së tij disa këngë dasmash.

Derisa ai i ishte drejtuar Andrrës ku po i hidhte njëkohësisht edhe para, ajo buzëqeshte vazhdimisht.

Siç duket Sinani është i lidhur ngushtë me këngën kjo pasi që ai edhe në dasmën e tij nuk i rezistoi dot mikrofonit.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018