A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja çfarë I Uron Andrra Sinanit Për Ditëlindje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[05-09-2015]
Këngëtari Sinan Hoxha muajin e kaluar ishte ndër më të përfolurit në media, e shkas për këtë gjë u bë dasma e tij madhështore me Andrra Destanin. Mësohet se pas martesës çifti ka shkuar për muajin e mjaltit me pushime.

Por sot është edhe ditëlindja e Sinanit, ndaj dhe bashkshortja e tij Andrra u kujdes që të postonte një urim në rrjetin e saj social në Instagram.

“Gezuar ditelindjen Jeta ime festofsh dhe 100 vite tjera te Lumtura me mua dhe me njerezit e tu te dashur.. Jam krenare qe je ber pjes e Jetes sime.. I love you❤️🎉”, kanë qenë vargjet që Andrra i ka dedikuar Sinanit. (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018