A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sinan Hoxha Së Shpejti Bëhet Baba


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4
[17-10-2015]
Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Hoxha së shpejti pritet që të bëhet baba.

Kështu ka marrë vesh Indeksonline nga burime të afërta me çiftin, të cilët kanë treguar se tashmë bukuroshja Anddra

Destani që njekohësisht është bashkëshortja e Sinan Hoxhës është në pritje të fëmijës së saj të parë.
Ndryshe çifti Hoxha-Destani janë kurorëzuar këtë vit, me ç’rast dasma e tyre kishte qenë në qendër të medieve shqiptare.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018