Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha & Yllka Kuqi - Potpuri (Gezuar 2022) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)" kënduar nga Sinan Hoxha & Yllka Kuqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN
Sinan Hoxha & Yllka Kuqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2021
Orkestrimi: Drinor Zymberi
1. Moj E Mira Breg N’Atë Koder
2. Je Si Rrush Je Si Llokum
3. O Na Kanë Thanë
4. Dridhe Qiko
5. S’Ish Ba Nami
6. Zemer (Origjinali Bertan Asllani)
7. I Thuj Ti Nanës Tane: Teksti ( Arsim Bunjaku)
8. Qysh E Don Shoqnia
9. Mezi Pres Me Ja Thanë Nanës (Origjinali Irkenc Hyka)
10. Oj Lulije
11. Oj Dora Me Kanë
12. Karajfil I Vogël
13. Fustani Mi Kuklla ( Origjinali Sinan Hoxha)Sinan Hoxha & Yllka Kuqi - Potpuri (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha & Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0