Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu, Kete Here Me Machiato Band


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
[10-07-2012]
Këngë dhe garë për ta marrë tregun veror. Ky është mendimi dhe puna e të gjithë artistëve shqiptarë. Por, këngëtarët këtë verë, si duket, janë përqendruar më shumë te duetet, pasi bashkimi bën fuqi dhe fton fansa të dyanshëm.

Mësuam se edhe këngëtari i njohur i muzikës argëtuese, Sinan Vllasaliu, sapo e ka realizuar një këngë në bashkëpunim me 3 djemtë e grupit "Machiato Band". Dhe, do të vijnë shumë shpejt me një video interesante.

Ne e zbuluam këtë foto, në të cilën Sinani duket së bashku me djemtë e grupit në një fushë golfi, me siguri gjatë xhirimeve.
 (Maksim Gjokaj/Kosova Sot)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet