Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Shkaktar” Nga Sinan Vllasaliu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[01-12-2014]
Këngëtari i njohur i muzikës popullore Sinan Vllasaliu ka publikuar videoklipin më të ri të këngës "Shkaktar". Këngë kjo e cila ishte publikuar para disa ditësh në versionin audio.

Videoklipi i kësaj kënge është xhiruar në Tiranë nga produksioni Max Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Sinan Vllasaliu - Shkaktar [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet