Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinani Me Vjollcën Kthehen Me Nanushin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[05-12-2014]
Vjollca haxhiu nuk po i ndalet dueteve. Së fundmi ajo është bërë pjesë e një dueti me këngëtarin Sinan Vllasaliun. Kënga më e re e tyre titullohet "Nanush" dhe është publkuar në xhirimet e vitit të ri. Se sa do ketë sukses kjo këngë si dutetet e tjera të Vjollcës, na mbetet të shohim klikimet.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet