Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Krejt Mbrapsht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  17

Thonë se nuk jetohet nga dashuria
por nuk jetohet as pa dashuri
shpirti lëndohet nga vetmia
zemra shtegton kerkon shoqëri

Fjalë dashurie nga poet të lashtë
të tjerëve u këndoj çdo natë
veç asaj që deshta kur është dashtë
asnjë fjalë nuk gjeta si për inat

Krejt mbrapsht mbrapsht po më shkon jeta
ditën fle e natën rri
mbrapsht, humba e u treta
nuk mundem të jetoj pa dashuri

Krejt mbrapsht, mbrapsht po më shkon jeta
fshehem nga dielli e dal në shi
mbrapsht humba e u treta
nuk mundem të jetoj pa dashuri


Ky tekst u dërgua nga ZyferSinan Vllasaliu
Publikimi: 01/06/2001
Festivali: Polifest 2001


Sinan Vllasaliu - Krejt Mbrapsht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Mbrapsht".
3. Video është e këngës "Krejt Mbrapsht", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0