Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Une Nuk Jam Si Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Nuk Jam Si Ti".
3. Video është e këngës "Une Nuk Jam Si Ti", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Une Nuk Jam Si Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh"

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '08"

Këngë e albumit:

"Mos Ja Falni"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Dikur me ke thene qe ma ke inati
qe spo mundesh me me pa me sy
se di qka u be, si e deshti fati
fjalet e tua krejt tu kan kthy
Dikur me ke thene, i ke syt me maje
spo lere vajze, pa e shikju
fjalet i ke ndrru dhe tash ashiqare zemra te digjet me ndejt me mu

Une nuk jam si ti, per ty s'foli keq
cila ishte zemra jote krejt e kan marre vesh
Une nuk jam si ti, dashuroj me shpirt
qka ke pas ne doren tende kurre nuk e ke dit

Mua mos mu lut, gjeje dike tjeter
lutjet e tua per mu s'kan vlere
edhe pse dikur te kam dashur teper
tashe s'me merr malli me te pa as njeher
Dikur me ke thene, i ke syt me maje
spo lere vajze, pa e shikju
fjalet i ke ndrru dhe tash ashiqare zemra te digjet me ndejt me mu


Ky tekst u dërgua nga Maggie
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet