Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Shkrepsja Dhe Duhani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  47

Shkrepsa dhe duhani
veq k'to dyat
per mua po kallen...

mua me djeg xhani
e nuk kam me kand
mi qa hallet...

e tash jan qu t'gjith
ne kamb...
fare fisi ngusht e gjan
nuk po munden
me ma hek merzin

qysh me hek merzin
kur se kam dashnin

ref:e tash jan qu t'gjith
ne kamb fare fis
i n'gush e gjan
nuk po munden
me ma hek merzin
ref:per merzin qe kam
kam kallma ni duhan
per merzin qe kam kallma ni duhan

s'ta kam dit kimetin
e sa let te lash
ate dit..
e mua qka mgjeti
shum te paskam
dasht e se kam dit

ref:e tsha jan
qu tgjith ne kamb


Ky tekst u dërgua nga FjonaSinan Vllasaliu
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Robert Berisha


Sinan Vllasaliu - Shkrepsja Dhe Duhani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkrepsja Dhe Duhani".
3. Video është e këngës "Shkrepsja Dhe Duhani", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0