Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Boll Ma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Me doli gjumi i enderrimtarit
jeten ndryshe e pash
per te paren her
se vetem mua me dogji zjarri
dashnia per ty ishte nene
e per mu njerk.

ref.Boll ma u mbush gota
jete te re du me fillu,
boll ma si krejt bota
5 minuta me i gzu

Dashnia e embel eshte ka fillimi,
na verbohen syt e nuk mujna me pa,
ma von e hidhur eshte si pelini,
kot mundohen askush fije nuk i ra.

ref.boll ma u mbush gota
jete te re du me fillu,
boll ma si krejt bota
5 minuta me i gzu


Ky tekst u dërgua nga  ismail   Eliosshuli





Sinan Vllasaliu - Boll Ma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Ma".
3. Video është e këngës "Boll Ma", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0