Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Leonora Jakupi - Nje Uragan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

SINAN..
Une po shkoj po nga ky qytet
Smund te jetoj kur pa ty kam mbet

lEONORA..
Tani e kuptoj sa vlen nje dashuri
Shpirti ska qetsi

BASHKE..
Asnjeher
Ne te dy
Lot ne sy bie shi

REF..
Nje uragan i papritur sulmoi
Zemra tu ndan e kurr me su pam
Nje uragan cka ndertur at shkatrroi
Ne viktima rame
Nga ky uragan (2x)

SINAN..
Befasisht mes nesht hyri dikush
Cuditrisht per ty mbeta askush

LEONORA..
Une pres te me vish ti prp ne nje mengjes
Ndryshe une po vdes

BASHKE..
Asnjeher
Ne te dy
Lot ne sy bie shi

REF..
Nje uragan i papritur sulmoi
Zemra tu ndan e kurr me su pam
Nje uragan cka ndertur at shkatrroi
Ne viktima rame
Nga ky uragan (4x)


Ky tekst u dërgua nga Bina

Sinan Vllasaliu & Leonora Jakupi - Nje Uragan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Uragan".
3. Video është e këngës "Nje Uragan", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0