Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu - Jemi Kombinim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Sonte je ka dukesh bukur,
ngjyra e zeze hije po't ka.
O kjo ngjyre ma kujton zemren tende qe m'ka vra.
Me akuzon e xhelozon,
ti e din se sa te du. Sa i mire ti je,
interesin kur e ke.
Jemi kombinim,
jemi kombinim,
e bardha na shkon,
e zeza s'na rrin.Jemi kombinim ,
jemi kombinim,
e bardha me shkon e zeza nuk me rrin.
O me ke keqkuptu,
me gjith zemer ty te du.Kot,
kot um lut,
te shkoi jeta tu u lut.
Me akuzon e xhelozon,
ti e din se sa te du.
Hej qka je ka thu,
un kto fore nuk i du.
Refreni.
Jemi kombinim x4.
Refreni


Ky tekst u dërgua nga dard bekaSinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/07/2015
Video Produksioni: MAX Production


Sinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu - Jemi Kombinim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Kombinim".
3. Video është e këngës "Jemi Kombinim", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0