Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Shoku Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mos Pi, Mos Pi
Kur te behet zemerzia
Se Shpejt
Merzitet Rakia
Prape Per Qefi
Kemi Me Pi
Prape I Lumtur
Do te jesh ti
Kemi Me Pi
Po te baj be
Sa te deshta
Dashnine E Re
Mos Pi Shoku Jem
E ti zemra te dhemb
Po pija nuk ta zgjedh
As te nji problem
Mos e kritiko
Nuk eshte faji jot
Dhe Mes Te Keqtit Mos Pi O Vella
Shoqni, Shoqni
E ke per jete
Dashnin, Dashnine
Prap ke me gjete
Prap per qefi
Kemi Me Pi
Po te baj be
Sa te deshta
Dashnine E Re
Mos Pi Shoku Jem
E ti zemra te dhemb
Po pija nuk ta zgjedh
As te nji problem
Mos e kritiko
Nuk eshte faji jot
Dhe Mes Te Keqtit
Mos e Pi O Vella


Ky tekst u dërgua nga BeniSinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/11/2022
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Sinan Vllasaliu - Shoku Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoku Im".
3. Video është e këngës "Shoku Im", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0