Singullar

Singullar Promovojnë Klipin E Ri Bashke Me Bloodychuck

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-07-2012]
Të premtën mbrëma në Pejë, reperët Singullar dhe BloodyChuck kanë promovuar videoklipin e tyre të ri "Ham Squad Life".
Kënga është pjesë e mixtape të reperëve të titulluar "Hip Hop Me Ngjyra t'Gjalla", I cili do të dalë në shitje në fund të këtij muaji. .

Mysafir të këtij mixtape janë MC Kresha, Lyrical Son, Jetoni TBA, Lumi B (Kaos), Gjiko dhe EP.
 (Telegrafi)

Singullar Promovojnë Klipin E Ri Bashke Me Bloodychuck

  Singullar & Bloodychuck - H.S.L. (Ham Squad Life) (Feat.Jeton) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0