Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Tulipani I Bardhë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tulipani I Bardhë".
3. Video është e këngës "Tulipani I Bardhë", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Tulipani I Bardhë  (Feat. Saad Ramadan)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  39

Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

7 🔥

28/12/2014

2014-12-28T20:33:58+00:00[Soni:]
Shiko ne horizont
vetem kur te jesh
ndjeje zerin tim
qe vjen tek ty e te therret
si nje tulipan i bardhe
ne shkretetire me gjen
eja dhe me merr

Ne buzen time
freskine do te gjesh
etja per njeri-tjetrin shtohet
Eja te lutem
te pres, nuk mundem me...

[REF. Saad:]
Habibi...

[Soni:]
Ne buzen time
freskine do te gjesh
etja per njeri-tjetrin shtohet
Eja te lutem
te pres, nuk mundem me...

[REF. Saad:]
Habibi...

[Soni:]
Une e di qe ti me ndjen
une e di qe me ndjen...


Ky tekst u dërgua nga saea
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet