Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Ta Fala (Feat. Agon Amiga & Daim Lala)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Fala" kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 13 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
13

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga David Dreshaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ty s’po ta nin për mu,
Veq je tu m’lon me prit,
A e din sa m’ke mungu,
E ty so tu ta ni,
Kurr s’ko me ta harru,
Ni dite ko me ta kthy,
A veq tem kishe dasht,
Si un ty,

[REF.:]
Ty ta fala - la - la,
Edhe zëmrën,
Ty ta fala - la - la,
Mere, mere,
Krejt ti fala - la - la,
Mere zëmrën,
Ty ta fala - la - la,

Ti kom jep qa ke dasht,
Krejt i ke pas,
Ti sma ke dit, ani nasht,

Po mu sun m’mat,
Si ngoj unë fjalt,
Jom msu edhe helm edhe mjalt,

Kush e pati fajin mir e din ti,
Nale nale vajin s’du me ni hiq,
Qa ke bo oj zëmër mir e din ti,
E din ti, e din ti,

E tash ti krejt meri shko,
Jo tash ti sëm meriton,
Nuk je mo my love,
Se krejt i pate rrëna,

[Verse3]
Ty s’po ta nin per mu,
Veq je tu m’lon me prit,
A e din sa m’ke mungu,
E ty so tu ta ni,
Kurr s’ko me ta harru,
Ni dite ko me ta kthy,
A veq tem kishe dasht,
Si un ty,

[REF.:]
Ty ta fala - la - la,
Edhe zëmrën,
Ty ta fala - la - la,
Mere, mere,
Krejt ti fala - la - la,
Mere zëmrën,
Ty ta fala - la - la,

Si bi pishman?
Ta jepi total,
Kët zëmër veq mere, ty ta kom fal,
Tu vrapu mas teje u bonëm skandal,
Nuk je mo my bejbe? ajo osht rrën...

A menon ti,
Kush ka me t’thon ty chikita,
Me mu e ke pas bella vita,
E du, po ajo po bon tripa,
Shum ego, shum ego, ego...

E tash ti krejt meri shko,
Jo tash ti sëm meriton,
Nuk je mo my love,
Se krejt i pate rrëna,

[REF.:]
Ty ta fala - la - la,
Edhe zëmrën,
Ty ta fala - la - la,
Mere, mere,
Krejt ti fala - la - la,
Mere zëmrën,
Ty ta fala - la - la,

Featuring: Daim Lala
Featuring: Agon Amiga
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/07/2019
Muzika: Big Deal Records
Teksti: Agon Amiga, Vigan Sulejmani & Daim Lala
Produksioni: Big Deal Records
Video Produksioni: Alban SelimajMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente mbi këtë këngëSoni Malaj - Ta Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Fala".
3. Video është e këngës "Ta Fala", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.