Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Pak Si... (Feat. Bennito)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pak Si..." kënduar nga Soni Malaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pak Si...".

Ky tekst është kërkuar 23 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
23

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Bennito
Publikimi: 27/08/2021
Muzika: Big Deal Records
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Big Deal Records
Teksti: Petrit Sefaj


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0


Soni Malaj - Pak Si...
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pak Si...".
3. Video është e këngës "Pak Si...", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.