TEKSTESHQIP

Soni Malaj
Pak Si...
Lyrics
(Feat. Bennito)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pak Si..." kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që ky krijim muzikor përcillet tek publiku i plotësuar bukur edhe me anë të një videoklipi, video produksioni i të cilit është krijuar nga XL Films. Videoklipi u publikua me datë 27 Gusht 2021. Për melodinë dhe për produksionin në studio punuan BigDeal Records, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Petrit Sefaj.