TEKSTESHQIP

Sparksi
Xinxi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xinxi" kënduar nga Sparksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, ky produkt muzikor u lansua nga sfera vizuale me videoklip, video produksionin e të cilit e punoi MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 15 Shtator 2022. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari, okestracionin e kreu Redy, ndërsa për produksionin janë përkujdesur Redy & Sparksi.