Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - Te Mos Kem Frik Te Enderroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Strofa I
Dua të më tregosh, atë përrallë
Për vajzën dhe princin e saj
Dua zërin tënd plot emocion
Që si era në udhetim pa fund më çon

Refreni
Dhe të magjepsem në krahët e tua
Të mos kem frikë të ëndërroj
Dhe të kujtoj ç'do prekjen tënde
Dy sytë e tu që i adhuroj (2x)

Strofa II
Dua të më këndosh këngën tonë
Që flet për udhëtime detesh pafund
Dua zërin tënd plot emocion
Që zgjon gjithçka magji dragonj

Refreni
Dhe të magjepsem në krahët e tua
Të mos kem frikë të ëndërroj
Dhe të kujtoj ç'do prekjen tënde
Dy sytë e tu që i adhuroj (2x)

Mbyllje
Dua të më tregosh . . .

Ky tekst u dërgua nga  AmadeoFeaturing: Endri Prifti
Publikimi: 09/12/2010
Teksti: Stefi Prifti
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Muzika: Stelios Rokkos


Stefi Prifti & Endri Prifti - Te Mos Kem Frik Te Enderroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mos Kem Frik Te Enderroj".
3. Video është e këngës "Te Mos Kem Frik Te Enderroj", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0