TEKSTESHQIP

Stefi Prifti & Endri Prifti
S'dashurova Kurre
Lyrics

Per cdo nate
une rri e mendoj
se si vitet ikin kalojne,
ato ikin bashke me rinine time

2x: ato ikin dhe nuk kthehen me...

Per cdo nate une rri e mendoj
se si vitet ikin kalojne,
ato ikin bashke me rinine time

2x: ato ikin dhe nuk kthehen me ...

2x ref: S'dashurova jo kurre ne kte bote
ndonese jeta mua sme dha krah
eshte per mua kjo jete kaq barbare
qe me la kaq fukara ...

2x:S'kam para te pi te derdh lot,
s'kam para te ble nje kitar
sme ka mbetur gje tjeter ne bote
te kendoj,cdo gje te harroj,
te kendoj e vec te kendoj,

3x ref: S'dashurova jo kurre ne kte bote
ndonese jeta mua sme dha krah
eshte per mua kjo jete kaq barbare
se me la kaq fukara ...