Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine, Mevli, Grazia & Juli - Jena One Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  10

[Juli:]
Cfare do te thoshje po te behesha milioner (me lek)
Cfare do te thoshje po t'a nisja nga fillimi dhe njher? (Pa lek)
Cdo gje qe ndertova po te prishej nje dit...
per ekperinec jete nuk do isha merzit.

[Mevlani:]
Kallet veni, kallet veni
Cuna goca si termeti
Jeni ber per marshallah
Do bejm qef ne der n'saba
N'Itali po behet nami
Knon hamburgu, Amsterdami
N'kom Tirana, n'kom Prishtina
Londra, Zvicra e Athina

[Stine:]
Hajde ti Lali, benzin do t'a fali
Le t kaloj orari ooo s'munda t'gricet
E nisem nga zero tani miliona miliona
E nisem nga hici tani bojna ca dojna
Hajde ti ke babi...

[REF. Grazia 2x:]
Si me pare, si pa pare
Kur je n'klab ti kalle, kalle
jena one, number one, number one
jena one, number one, number one
Stine, Mevlan Shaba, Grazia & Aventurat E Julit
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/05/2021
Teksti: Stine & Grazia
Orkestrimi: Stine
Video Produksioni: Estia Film
Produksioni: Stine


Stine, Mevli, Grazia & Juli - Jena One
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena One".
3. Video është e këngës "Jena One", por nuk këndohet nga Stine, Mevli, Grazia & Juli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0