TEKSTESHQIP

Stine
Money
Lyrics
(Feat. Fatlume Popovci)

[Stine:]
Be my baby boo

Ti mu ma jep efektin
Ma shton kuriozitetin
Sekret qe dine veç une
Ta fal intimitetin
Ma fal ti mu momentin
Mjafton te jesh me mu

[Lumja 2x:]
Se jam ajo qe don ti
Shume momentet funny
Do bejm fame edhe money

[REF. Bashke:]
O ka na nisna, nisna per party
E dina mire ne si ndizet dhe zjarri
...
Momente funny plot
Jo sum e m'blen
as me leke, as me money
Takimin une ta lej n'Abu Dhabi
Jam mo i mire per ca ke
E ca ke pas ti
Definitely po
INFO
Ky projekt përcillet para një audience më të gjerë tejet mirë edhe me videoklip muzikor, për të cilin është përkujdesur Chill Pro. Ky videoklip u publikua me datë 16 Mars 2019. Për këngën ka punuar kompozitori Jurgen Shira, ndërsa autor i fjalëve të tekstit është vetë këngëtari.
Renditja:
Top 200