TEKSTESHQIP

Stine, Mevli, Grazia & Juli
Jena One
Lyrics

[Juli:]
Cfare do te thoshje po te behesha milioner (me lek)
Cfare do te thoshje po t'a nisja nga fillimi dhe njher? (Pa lek)
Cdo gje qe ndertova po te prishej nje dit...
per ekperinec jete nuk do isha merzit.

[Mevlani:]
Kallet veni, kallet veni
Cuna goca si termeti
Jeni ber per marshallah
Do bejm qef ne der n'saba
N'Itali po behet nami
Knon hamburgu, Amsterdami
N'kom Tirana, n'kom Prishtina
Londra, Zvicra e Athina

[Stine:]
Hajde ti Lali, benzin do t'a fali
Le t kaloj orari ooo s'munda t'gricet
E nisem nga zero tani miliona miliona
E nisem nga hici tani bojna ca dojna
Hajde ti ke babi...

[REF. Grazia 2x:]
Si me pare, si pa pare
Kur je n'klab ti kalle, kalle
jena one, number one, number one
jena one, number one, number one