A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Stiven Hasanaj, Gazi, Eralda & Edona Hasanaj - Kalle Shoqni


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2017

2017-12-03T18:31:37

See Also

Gazmend Rama (Gazi)

See Also

Eralda Jashari

See Also

Edona HasanajIt's a long time that we try finding the lyrics to "Kalle Shoqni" sung by Stiven Hasanaj, Gazi, Eralda & Edona Hasanaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Stiven Hasanaj, Gazi, Eralda & Edona Hasanaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Beqir Telaku. We wish that's the lyrics you are looking for:

Jemi mbledh sot gjith shoqria o per me festu
nje bjondin hin ne valle nja tjeter po lun
njeri shok po kendon njeri po vallzon
O do ta kallim sonte deri maksimum

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
Sonte do festojm o per qefin Ton
hyni hyni gjith ne valle o gjith pa prites
po ju knon beqiri sonte veq per qef

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
sonte do kendojm oo veq per tallava
hyni hyni gjith ne valle o pa prites
Po ju knon beqiri o veq per qef

Maksimum adrenalina sonte paska shku
gjith shoqnija sonte kokan disponum
njeri knon njera vallzon O per qefin Ton
gjith shoqnija jemi asnja spo mun goj

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
sonte do kendojm o veq per leshan
po ju knon beqiri o veq per qef
sonte do ta kallim e dojm me djegmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019