Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stiv Boka - Nazelie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref
Naze naze naze nazelie
Pasha Zotin jeten ma ke nxie
Naze naze naze nazelie
Un te du por shpirtin po ma plas...2×

1-
Aman moj zemer pse kshtu vetes po ja bon
Je tu m'lujt se kuptoj cfare po fiton
Nuk e di se cfare t'mundoon
Thuj a m'don apo s'me don

A ku ku cfare halli mu m'ka zone
Mbeta un mbas teje mos u bo pishmone
Sec kam ra n'dashni kam ra
Ah kjo vajz osht bo bela

Ref
Naze naze naze nazelie
Pasha Zotin jeten ma ke nxie
Naze naze naze nazelie
Un te du por shpirtin po ma plas
Stiv Boka
Publikimi: 23/09/2023
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Video Produksioni: MagicPro
Mix & Master: Jojo


Stiv Boka - Nazelie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nazelie".
3. Video është e këngës "Nazelie", por nuk këndohet nga Stiv Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stiv Boka:


Komente 0