Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stresi, Finem & Solo - Per Veti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Veti".
3. Video është e këngës "Per Veti", por nuk këndohet nga Stresi, Finem & Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stresi, Finem & Solo - Per Veti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  79

Komente

19 🔥

Më Shumë Nga

Solo

Më Shumë Nga

Finem

13/11/2020

2020-11-13T18:00:09+00:00[REF. Finem 2x:]
Ajo po m'don per veti prap
Po dashnin n'krah temin s'e ka mo
E tash u bo nje kohe e gjate
qe na dy dy bashk nuk jem bo

[Stresi:]
Dashnin ma fale
Dashnin e nale
Per ty nuk nalem
Ndjenjat sa malet
Prej dites kur nuk jam me ty
Premtimet i kam thy
E tash kohen a ja vlen me kthy
Sa shume jena perla na dy
Vetem une e ti
A thu ja ka vlejt?
Se di!!!
Amo Cest La Vie
C’est le destin qui suit
Oh Mari je'taime a la folie
Po tani?

[REF. Finem 3x:]
Ajo po m'don per veti prap
Po dashnin n'krah temin s'e ka mo
E tash u bo nje kohe e gjate
qe na dy dy bashk nuk jem bo

[Solo:]
Eh luje luje
Luje me njimishe
Per ty e kom dit e fut shejtonin n’shishe
Ah qija nonen ksaj dashnije
Pije pije, pije prej merzije
Mmmmmm...
Jeten ma ki bo ferr
Si ti s'kom me dasht najher
Jo per ty smvjen kec
Ki mem lyp amo ski mem gjet
Nalu, nalu nalu nalu nalu
Mki harru, a mki harru harru harru?

[REF. Finem 2x:]
Ajo po m'don per veti prap
Po dashnin n'krah temin se ka mo
E tash u bo nje kohe e gjate
qe na dy dy bashk nuk jem bo


Ky tekst u dërgua nga iris sufa   Kida277Kartolina (5)

35
59
21
62
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet