TEKSTESHQIP

Stresi
Na Dominojm
Lyrics
(Feat. White Devil, Lugatti & Albboy)

hahhaha...ej jo mamafucker..ktu jan Albboy, White devil, Lugati, Stressi...

Stressi: Sa her qe kthena nskena po shohim repera.ktu nrrethin ton jo ska vend per amatera, ti lun me mu po me mu si ki ato shanca, ruju o mamafuckers rrini larg mbani distanca, kush po lyp sherr se po du me ja qi at non, ca bo me thon thon jo mos kujto se sdu me nxon, a e din ti mor pidh none se un jam ma pidhi i nones, ti mos u kap se tropojant jan te paret e ksaj zones...

Lugati: MOs ma kritiko vepren un skendoj per lule dele, mesazh per cdo kunder qe i ha bytha karamele.
E rrudhe ballin pickellonj kur me degjon
bon vetllat shal kurve po prap bolet mi kafshon. a po e kupton un sjam me aktor skene, jam perjetuesi rrugac me probleme, eshte stili i lugatit, stil Likanjari gjaku im i paster besnik bij shqiptari.

Reff (stressi) 2x: Sa her qe vijm nket loj ne dominojm, po plasin mutat tu fol po prap smun tna rrxojn, a kini a nuk kini ne sdum me ja dit, sa her qe vijm pijm e bojm nga nje hit...

Albboy: Big boys butuesi vijna vet me MC, stjap rendsi kur se ki motherfuckers sdu tja di, kqyre vepren ku e ki 4 vet nbashkpunim, po ndryshojm si perher tana anet ka po shkelim....................... sikur dje edhe sot, un vij i mushur plot, lodhesh kot per ca menoni, je deshtak po e din ton, fjala jeme gjun......peshon rend fjala se jem gjak i bajram currit

White Devil: hej se jom gjak i bajram currit, po du me e bo ket loj pak me interesante, po dal prej stilit tem e po vij nstil tane, ca po don me thon, shkurt e shqip flas une dhe pse nuk e kupton, ktu jena nja, dy, tre tropojan, e kena dhe lushnjarin qe po vjen i veshun gjon.

Reff 2x

JEA MOTHERFUCKERS BRAM BRAM...YEAH STRESSI , WHITE DEVIL, LUGATTI, ALBBOY.....

DËRGOI: