A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Syzana Tahirsylaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50

Syzana Tahirsylaj është këngëtare e njohur. Më datë 18 Mars 2016, Syzana Tahirsylaj publikon videoklipin "Lajm I Zi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Nëna e

Nora Istrefit

Nëna e

Era Istrefit
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019