Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Shake It Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Pull up in a blondie (Pull up in a blondie)
Miss elegenca (Miss eleganca)
Ayo Rzon, what we sayin' 'cuz

[REF.:]
Pull up in a blonde (Aha)
Miss elegenca (Aha)
parle français mon frère, asaj i pëlqen Franca
Pull up pull up, pull up in a brownie
Ajo po duket si çokollata (Si çokollata)
I just slap it so (Shake that bomba)
Shake that bomba (Shake that bomba)
Shake that bomba (Shake that bomba)
A dont do porche,on the rolls royce, gjona t'ronda
Shake that bomba (Shake that bomba)
Vjen nga Spanja, nga Brazili,
nga Hollanda (Nga Hollanda)Shake that, bomba
Show what you got under
Ta bëj jetën si ëndërr
Ama nuk muj m'u bo dhondër
Ditën e natën, t'u e mush thesin dhe çantën
Tu e evitu gjykatën, me fitu poundin e frankën
Pull up, sku - b...
Ça me bo, m'falni i jemi s'o faji
Krejt ça muj me thon' ti për mu veç Babi
Qysh duket ajo, Barbie (Krejt Barbie)
Qysh dridhet ajo m'kalli (Krejt m'kalli)
Qysh duket ajo, Barbie (Qysh dridhet ajo) (Woo)
Shake it, shake it
Dridhe, wave it
Sille, break it
Unë i keshi, they hate it
Dje, sot dhe t'nesrit
Xheni, Xheisit e Stejsit
Jo më ex-it, as next-it (Haha)

[REF.:]
Pull up in a blonde (Yoo)
Miss elegenca (Yoo)
parle français mon frère, asaj i pëlqen Franca
Pull up pull up, pull up in a brownie
Ajo po duket si çokollata (Si çokollata)
I just slap it so (Shake that bomba)
Shake that bomba (Shake that bomba)
Shake that bomba (Shake that bomba)
A dont do porche,on the rolls royce, gjona t'ronda
Shake that bomba (Shake that bomba)
Vjen nga Spanja, nga Brazili,
nga Hollanda (Nga Hollanda)
Baby welcome to the party
Kush o i pari, un' jam mas nalti
Tu e regj clubin,man im so trendy, jam Illuminati
Hala te clubi bangin' head shota
Blizzat sikur t'aparatit
Une veç keshi (Haha), veç për inati
Been in the game too long
Dhipit i dho medaljon (Wouh)
Mendon që o medaljon po për me qet'su i dho metadon
Ajo me shoqe ku jon (Ueh)
Me shoqe tu pyt tu ardh a bon
Vetëm e pyes sa vonon
Im kiddin, cus k** sm han
Shake it, shake it
Dridhe, wave it
Shake it, shake it
Dridhe, wave it
Sille, break it
Unë i keshi, they hate it

[REF.:]
Pull up in a blonde (Yoo)
Miss elegenca (Yoo)
parle français mon frère, asaj i pëlqen Franca
Pull up pull up, pull up in a brownie
Ajo po duket si çokollata (Si çokollata)
I just slap it so (Shake that bomba)
Shake that bomba (Shake that bomba)
Shake that bomba (Shake that bomba)
A dont do porche,on the rolls royce,gjona t'ronda
Shake that bomba (Shake that bomba)
Vjen nga Spanja, nga Brazili,
nga Hollanda (Nga Hollanda)


Ky tekst u dërgua nga Kaltrina FejzullaMarin
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/06/2023
Teksti: Marin
Orkestrimi: RZON
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: RZON
Color: Monet


Marin - Shake It
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shake It".
3. Video është e këngës "Shake It", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marin:


Komente 0