Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tarabuka Band Dj Star Publikojnë “Oriental Love”


Nuk ka akoma asnjë votë

[05-11-2015]
Grupi i njohur Tarabuka Band dhe Dj Star së fundmi kanë publikuar edhe projektin e tyre më të ri.

Fjala është për instrumentalin “Oriental love”, të cilit ia kanë bashkangjitur edhe videoklipin, realizimin e të cilit e ka bërë Diez Production me Shkumbin Nebiu nga Ferizaji.

Arbëresh Salihu, anëtar i këtij grupi për Indeksonline ka konfirmuar që së shpejti do të vinë edhe me një bashkëpunim me në këngëtare të njohur të skenës shqiptare emri i të cilës nuk është bërë i ditur.

Tarabuka Band u bënë të njohur edhe pas bashkëpunimit të tyre të fundit me këngëtaren Ryva Kajtazin.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet