Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tarabuka Band Ft Dj Star Me Projekte Të Reja


Nuk ka akoma asnjë votë

[18-01-2015]
Njihen si një grup i suksesshëm i muzikës orientale. Tarabuka Band ft Dj Star janë duke u përgatitur për projekte të reja muzikore të cilat do lansohen në muajt e verës.

Nga këto dy projekte njëra këngë është vetëm e bendit dhe do lansohet në muajin qershor ndërsa tjera është një bashkëpunim me një këngëtare nga estrada e që do të dal në muajin korrik.

Projekti solo është i punuar nga producenti Shkumbin Nebihu dhe do të realizohet edhe me klip.

Ndër tjera ky bend është i angazhuar edhe nëpër ndeja të ndryshme në Kosovë dhe jashtë saj si dhe në ahengje dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet