Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Ama Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

S'po m'njohin shoqnia
S'po m'njohin te shpia
Haj medet Haj
Çka t'bojka dashnia

O ti me mu
Je tu hy n'hak
Kur e merr një zemër
S'bon me dhanë ma pak

[REF.:]
Ama, ama zemrën
Kurrë mos ma kthe temen
Mos luj me mu
Se ma lujte menjen

Shoqnia po qeshin
Në shpi po çuditen
Mirëdita them natën
Mirëmrama them ditën

[REF.:]
Ama, ama zemrën
Kurrë mos ma kthe temen
Mos luj me mu
Se ma lujte menjen
Taulant Bajraliu
Publikimi: 03/12/2020
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Agon Neziri


Taulant Bajraliu - Ama Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Zemren".
3. Video është e këngës "Ama Zemren", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0