Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - S'koka Kismet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

- Qka mke fal nket jet per veq merzis
- Qka mke fal nket jet per veq vetmis


2x- Krejt qka ke premtu ti si ke mbajt
- Sme ke mbrojt kur tjeret me kan shajt.Ref :
- Du me ik po nuk po muj.
- Sdu met pa se veq po vuj.
- Du me nejt po prap jom vet.
- Kjo dashni skoka kismet.


- Ti mke ba dhe veten me urrejt.
- Jam pishman qe per ty i dhash krejt.

2x - Krejt qka ke premtu ti si ke mbajt.
- Si mke mbrojt kur tjeret me kan shajt.


Ref :

- Du me ik po nuk po muj.
- Sdu met pa se veq po vuj.
- Du me nejt po prap jom vet.
- Kjo dashni skoka kismet


Ky tekst u dërgua nga Snap : ilir_ademi7Taulant Bajraliu
Publikimi: 20/01/2023
Video Produksioni: Time Pictures
Produksioni: Nurteel


Taulant Bajraliu - S'koka Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'koka Kismet".
3. Video është e këngës "S'koka Kismet", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0