TEKSTESHQIP

Taulant Bajraliu & Arday
Ajo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo" kënduar nga Taulant Bajraliu & Arday.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Nëntor 2016, Taulant Bajraliu & Arday publikojnë videoklipin "Ajo". Muzika e këngës u punua nga Genc Prelvukaj (Gentz), teksti u shkrua nga Arday, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genc Prelvukaj (Gentz).
Renditja:
Top 200