TEKSTESHQIP

Taulant Bajraliu
Ku T'kom Zemer?
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku T'kom Zemer?" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 31 Dhjetor 2022, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Ku T'kom Zemer?". Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel.