Teuta Selimi

Teuta Selimi Sjell Shumë Shpejt Baladën E Re

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-01-2015]
Këngëtarja e njohur Teuta Selimi së fundmi është në pregaditje të videoklipit të saj më të ri. Kënga e saj më e re është e zhanrit baladë dhe titullohet "S'do të bëhesh burrë".

Kënga është punuar nga Ilir Berani i cili ka shkruar edhe tekstin, ndërsa për orkestracionin është kujdesur Wirusi.

Teksteshqip.Com ju sjell fotot ekskuzive gjatë xhirimit të videoklipit i cili do të publikohet shumë shpejt dhe do ta kemi premierë në teksteshqip.

Videoklipi është punuar nga Milot Llallshi me kompanin EMF Creative. (B.A/Teksteshqip.Com)

Teuta Selimi Sjell Shumë Shpejt Baladën E Re

  Teuta Selimi - S'do Të Bëhesh Burrë [Teksti dhe Klipi]

Komente 2