Teuta Selimi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “S'do Të Bëhesh Burrë” Nga Teuta Selimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-02-2015]
Këngëtarja Teuta Selimi bas baladës së suksesshme "Pa Ndjenja" në bashkpunim me Etnon, ka sjellë edhe një baladë tjetër me titull "S'do të bëhes burrë".Tematika e këngës flet për gratë shtatëzëna të cilat brakstisen nga burrat e tyre. Kënga dhe teksti janë punuar nga ilir Berani ndërsa orkestrimi është realizuar nga Nexhat Mujovi - Virusi.Videoklipi i këngës është punuar nga produksioni i njohur EMF Creative.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “S'do Të Bëhesh Burrë” Nga Teuta Selimi

  Teuta Selimi - S'do Të Bëhesh Burrë [Teksti dhe Klipi]

Komente 0