Official Video

Top 200

Teuta Selimi - E Pa Shpres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  175

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/07/2013

2013-07-25T21:16:20

Muzika & Teksti:

Vullnet Ibraimi

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Fotografia"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013
Me kujton kjo kenge per ty
shpirtin me trazon
asgje e re nuk po me ndoodh
vuajtje dhimbje gjithmon
Sdi ku jam kerkoj
meshir nga ai qe se kam
por me dot se nuk e le
ajo tjetra qe e ka pran
Ref:2

Sa kuptim per ty une pata
sa per ty m´´thoje edhe vdes
pse pa pritur kjo ndryshoi
sot dukem e pa shpres
Netet von kur vetmia me kaplon
e kujtoj me shum mall
dhe me dhimbje kohen ton

Sdi ku jam kerkoj meshir
nga ai qe se kam
por me kot se nuk e le
ajo tjetra qe e ka prané
Ref:2
Sa kuptim per ty une pata
sa per ty me thoje edhe vdes
pse pa pritur kjo ndryshoi
Sot dukem e pa shpres...


Ky tekst u dërgua nga leonita
Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:

Më Shumë...