Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Teuta Selimi - Ja Fala  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2019

2019-11-15T18:00:14

Muzika:

Bini Nebihu

Teksti:

Fadil Topalli

Video Produksioni:

MAX Production
Atë natë që m’le, atë natë që u ndamë
Edhe sot për ty, zemra m’qanë
E di kush je
Çfarë zemre ke,
Jemi dashtë
Po, fati im nuk je!

Ref.
Takoje nga unë bani t’fala
Thuaj gabimet ia fala, eeeee...
Thuaj se, për ty kam qaaa...
Tregoj se për ty po vuaj,
Se po ikin ditë dhe muaj
Heeej... une ty
Kurrë s’të harroj...

Edhe sot jam tu pritë
Malli mi ka marrë sytë
Për me t’pa, unë ty jam mërzitë
Nuk jemi bashkë
Me u nda s’u dashtë
Jetën time
Unë pas teje e lashë...

Ref.
Takoje nga unë bani t’fala
Thuaj gabimet ia fala, eeeee...
Thuaj se, për ty kam qaaa...
Tregoj se për ty po vuaj,
Se po ikin ditë dhe muaj
Heeej... une ty
Kurrë stë harroj...


Ky tekst u dërgua nga Luan DervishajKartolina (1)

U krijua nga Ela 2020-01-06 10:14:16
Atë natë që m'le
Atë natë që u ndamë
Edhe sot për ty
Zemra m'qan

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet