Threedots

Ku Janë Nisur Ekipi Threedots ?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-11-2015]
Ekipi i njohur "Threedots" nga Shqipëria i cili ka nën menaxhim këngëtarët e njohur si: Flori Mumajesi, Elvana Gjata, Klajdi Haruni, Bruno e Dj Vicky etj, së fundmi janë nisur drejt një shteti tjetër për të mbajtur një koncert për shqiptarët që jetojnë jasht vendit.

Ata kanë marrë ftesë për të kënduar në Suedi dhe shumë shpejt do të nsien për atje ku i presin shumë shqiptarë për të dëgjuar hitet e shumta të tyre që publikojnë gati çdo herë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ku Janë Nisur Ekipi Threedots ?


Komente 0