Më mbaj mend (për 1 muaj)

A Po Shkatërrohet "Tingulli 3'nt"?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
[15-05-2015]
Getoar Selimi dhe Agon Sylejmani, njihen si djemtë e rep grupit "Tingull 3'nt". Ata për vite me radhë kanë sjellur këngë hite, duke e bërë grupin e tyre më të pëlqyerin dhe përfolurin.

Geti, disa herë ka kënduar vetëm, ndërkaq Agoni kurrë nuk ka bërë diçka të tillë.

Siç kuptojmë, tani edhe Agoni ka realizuar një këngë solo.

Se a po shpërbëhet "Tingulli i 3'nt", kjo mbetet për tu parë.
 (Indeksonline)Komente 0