Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt & Da Ghost - Drog Per Vesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drog Per Vesh".
3. Video është e këngës "Drog Per Vesh", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt & Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt & Da Ghost - Drog Per Vesh  (Feat. K-Master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente

1 🔥

Featuring

K-Master

Më Shumë Nga

Da Ghost

09/09/2008

2008-09-09T18:14:14+00:00[Da Ghost]
ngoje qysh t'kall kur te knoj une
tjert grithen se qdo kang hit e boj une
shum mushen po neve sun na mrrijn
prej qiellit bijn e sun qojn as pluhun n'prishtin
e di qe folet qe na sen spo punojm
kom ni qe kong't tona mo sjon ka rrxojn
po mir qe sa her t'lypni une jao vertetoj
gishtin e kom n'pun kur doni potpurie po ju lshoj
e tasht...kshyre theje pak ma mu, maje nalt
homie e verteta jo prrall n'website
drog per vesh shes autostrad per tripa
kur tju shiten e rrejn p***i q**** n'gjipa
tingulli 3nt,infinit bomb per konkurenc
ski nevoj me na lyp se na ke n'qdo frekuenc
un nuk shes men, sun e mrrin venin tem
sheh anderr po nuk po merr po ski ven nkang tem

[Chours] [ Ghetto Gold]
un jom qai qe gjithmon jom FIT
un jom i pari qdo DIT
se e boj moti ket SHIT
aha
a e din qe t'lodhi qdo dit
e boj qdo dit ka ni hit
se ktu ka Bab e Infinit
Yeah

2x

gold ghetto ghetto gold in this shit
njeri qe ta kall bo**en pa qiprit
*mu um gjen*
aty ku ka bari bari qdo dit
ku qdo kang o hit ku njerz e mi jon IN IT
jom ilaqi ma i mir me ta hup karieren HEJ
une e qeli deren hej
une e msheli deren.
une e di qe kerkush sun e bon ket sen AHA
e verteta o ktu futja ti qe rren AHA
po boj refren sa me thon po boj refren.
pse?se ky o hiti i 1milion me ren
hey ghost shum po du me dit pse njerzt po kapen
per k**i tem a nashta o shum i madh dhe o ka n'zen shum ven
*a thu*
nejse futja se sja vlen mi permen
po menojn qe ja u then, po let menojn so problem HOU
se ata qe kan thy gjithmon prap e thejjjjnnn
ndoshta edhe tjert veten dikun e gjejnnn
shum ka njerz qe veten pe genjejnnn
e un nuk shes kurrgjo po kejt n'fund e blejn
yeah!

[Chours]
un jom qai qe gjithmon jom FIT
un jom i pari qdo DIT
se e boj moti ket SHIT
aha
a e din qe t'lodhi qdo dit
e boj qdo dit ka ni hit
se ktu ka Bab e Infinit
Yeah

2x

[K-Master]
550 per her t'par kuptimi i rilindjes dul e mesjeta shkoj
2007 ka me u majt n'men kur skena me mor kundershtart kejt i deklasoj
ni kej,ni ghost veq kualitet asi qe n'vend bukës që han ti konsumojn rep
e di qe t'vi inat e fjala n'vesh t'vet po
su m'ha kari a t'pelqejn trip jom e sum kerrset
mos um qo kry kur del para meje
se sjom prej atyre qe vdesin para teje
maje veten n'mikrofon kur tom kshyr n'sy
ngoje agjin plak fjalt e tua tu i pshty
se ti sje kurrgjo ski koqe me u kon para meje
do sene qe je tu i pa tasht agji i ka vredu 10 vjet para teje
mos kesh pak shpejt e ske tum fillit
agji moti e ngre zhag repin e smokingun

[Chours] [ Ghetto Gold]
un jom qai qe gjithmon jom FIT
un jom i pari qdo DIT
se e boj moti ket SHIT
aha
a e din qe t'lodhi qdo dit
e boj qdo dit ka ni hit
se ktu ka Bab e Infinit
Yeah


Ky tekst u dërgua nga Bufu1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet