Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tingulli 3nt - Mix 4

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mix 4".
3. Video është e këngës "Mix 4", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - Mix 4  (Feat. Trakla, Da Ghost, Gentz & Big Basta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Pika Per Vesh"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Da Ghost

Featuring

Big Basta

Featuring

Genc Prelvukaj

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Getti Reff x2 :
Jemi gjithka naaa jemi qata..
Na e marrim n'kraah
qeshtu qysh dojm vet na
Njoni e bon aaaa tjetri e ngon
N'duar tona kalon
përndryshe si na se bon ,

Trakla:

Bima mju tregu ket industri
qysh duhet me shku se mo
spo ka mas po kualitet
kuku n bit
kur bi bit
edhe kur hi n bit
kur t vjen baba(records) urt rrijn fmit
kjo loj o loj per mu
kom bo e boj qka du
jom kon e jom kur t'du
qimet tu randu
dekada gati dy
shtine n kry aaa
kur t fol per dishka t mir
thuj trakla ,


Getti Reff x2 :
Jemi gjithka naaa jemi qata
Na e marrim n'krah
qeshtu qysh dojm vet na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon
N'duar tona kalon
përndryshe si na se bon ,

DaGhost #1 :

E ej ej ej ej kjo eshte ron/
e qekaq ron sun e bon/
kshtu qe le ngule ti thu shum/
un ta ndaj n'porcion/
mos vet knej amo krryp/
amo Underground Street/
kejt na gjen me ni blod/
Ghost vjen midis PRISHTINE/
nuk ka Kili Mili/
kallxoju se nashta nuk e din/
e sju jap rensi (A , A) /
nuk ma nin fort a m'don/
veq pot kallxoj edhe ni her/
qe veqni ven osht en Fron , /

Getti Reff x2 :
Jemi gjithka naaa jemi qata
Na e marrim n'krah
qeshtu qysh dojm vet na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon
N'duar tona kalon
përndryshe si na se bon ,

Gentz :

Haaa haaa oooouuuu
barin e pi andej
nota jeme vul e zez
i vetmi producent qe
shka t shtin n dor e dhez
deri rakia e man e man emrin tem
sa i perket prodhimit dije
qe jom furr n qoftse
ja nin eren timit
nese je ma i mirr
bjeri vi situates
nese jom i keq rrxona
mrena orve t nates
po kadal se ktu o ni tjeter sen
bunari rrin pa uj
t shin me kesh ma thejj haha

Getti Reff x2 :
Jemi gjithka naaa jemi qata
Na e marrim n'krah
qeshtu qysh dojm vet na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon
N'duar tona kalon
përndryshe si na se bon ,

Big Basta :

Ndihm ndihm se pom mbysin
kam nejvoj per ndihm
sdin si te mbysin
hajde pradisni
vrisni ngrisni
qa mund te dali
plisni flisni rrisni
qa mund te falin
edhe pak ka koh
edhe sa ka koh
me i sakt sma do
edhe Po edhe Jo
se teknologjikisht jam idiot
bioligjikisht i plot
vetem se un jetoj logjikisht Hip Hop

Getti Reff x2 :
Jemi gjithka naaa jemi qata
Na e marrim n'krah
qeshtu qysh dojm vet na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon
N'duar tona kalon
përndryshe si na se bon ,

INFINIT8Records #1, K-Master , Ghost , Bizzy etj...


Ky tekst u dërgua nga Egxxon   YRexha18   lindi8
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet