A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Tingulli 3nt - I Kom  (Feat. Ermal Fejzullahu)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  82

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2010

2010-08-17T17:04:18

Featuring

Ermal Fejzullahu

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Albanian Mixtape: Hip Hop Vol. 1"

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Këngë e albumit:

"Ma I Madhi N'ven"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010


Getoari:
Tingulli 3nt si 3 milion per meniher...

Ermali:
superstar un hi krejt gocat i kom ne vi
ni nat e nxo njo e dy net i nxo tri
hey nese doni locka me hi n'mes nuk gabon
ti ato e don ajo pe don tjeter kon
se na jena shum nalt kta krejt e din
jena numer njo per krejt senet ne rrethin
qi don e bojm prap e bojm edhe ma nalt
zemer mendo ma larg e hajde sa ma afer

Ref: Ermali:
Deren hapun kur vi se hapun sonte um ki
yooo nese ski femen hajde teper i kom dy
po smundesh afer meje me hi-hi-hi
perveq dostav tmi qe jon me ka tri
i kom 3 qe vi edhe 7 kur t'hi
edhe larg n`tribin që presin rend me hi
nejen un e boj krejt venin ta shkatrroj
si tingulli trent n`vesh ton i depertooj se...

Getti:
Tingulli 3nt si 3 milion permeniher
3 n'majt 3 n'djatht 3 mrena 3 n'kerr
mos lyp qa kom po shpirt diqka t're
me mu ja nis mu vre puna ja nis mu nxe
ZEMER nalu n'stacion SHPIRT veq fol qa don
LOQK mo me tension SYN Geti te don/ HEY
dashnia lind vet se-se per ty po vdes se pse
po t'rrej a e din sepse se ki qef, se ki pse
Kini qef me pi e une vi me dhurata
plot-plot-plot-plot gjepat pare t'thata
A po don Louis Vuitton - Gucci Hermes ose Prada
zhag-zhag-zhag-zhag kalon situata
Good morning Prishtinë prap cdo sen bjen n'ven
Kush kon prom e ka nxon e kush kon sonte pe nxen
Tripat e nates i boj diten e diten ta boj nat
G-easy t'hallakat nuk ki shanca me mu mu mat se...

Ref [Ermali]:
Deren hapun kur vi se hapun sonte um ki
yooo nese ski femen hajde teper i kom dy
po smundesh afer meje me hi-hi-hi
perweq dostav tmi qe jon me ka tri
i kom 3 qe wi edhe 7 kur hi
edhe larg n`tribin që presin rend me hi
nejen un e boj krejt venin ta shkatrroj
si tingulli trent n`vesh ton i depertooj se...

Agoni:
Sillesh e pshtillesh n'club po te veni prap vjen
menon qe kthjellesh pak po ngat meje vete e rren
Nuk e din cila o konga qiky refren ty t'pelqen
lyp qa dush kem qa dush prap DJ t'njejten e kthen
Ti je qajo qe menoj ose ajo t'perngjan ty
ose ta kom bo me sy e ajo tjetra u kthy
s'ka lidhje merri shoqet na kena ven per krejt
Heyyy na nuk kena HATE se di sa e ke vrejt
Na nuk bojna biznis po per neve bojn tjert
masi veq tjert po rrejn na gjith me kallxu drejt
kon du e nali kon du e lshoj kon du e qoj kon du e rrxoj
ti se din une qa boj ti veq rri nese une knoj
Ti rri pak e ti rri shum prit edhe pak se s'ka mo gjum
pom pelqen shum llokum pom inspiron per ni album
A thu pse-pse-pse? Meno pse-pse-pse?
A e din se-se-se? Jom i shtrejt bash se...

Ref: Ermali:
Deren hapun kur vi se hapun sonte um ki
yooo nese ski femen hajde teper i kom dy
po smundesh afer meje me hi-hi-hi
perveq dostav tmi qe jon me ka tri
i kom 3 qe vi edhe 7 kur t'hi
edhe larg n`tribin që m'presin rend me hi
nejen un e boj krejt venin ta shkatrroj
si tingulli trent n`vesh ton i depertooj se...


Ky tekst u dërgua nga Egzon   BessiBoss   qendresa   10kusha   Babachelse   AlbbBBBaaa   LaTur   ditttaa   Filani   edoni15   paccy1   caci045   vivakosova   Jonnaa   colafanta1   ALDOooo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019