TEKSTESHQIP

Tiri
Më Zgjo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Zgjo" kënduar nga Tiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe orkestrimi është marrë përsipër nga Enis Mullaj, teksa autor i tekstit është Sokol Marsi.