Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tori - S'du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'du".
3. Video është e këngës "S'du", por nuk këndohet nga Tori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tori - S'du  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  82

Muzika:

Kico N Torch

Teksti:

BimBimma

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

Asnjë Koment

14/04/2016

2016-04-14T16:55:22+00:00TORI:
Gjithmon kom menu
Jom e veqant se em ke vequ
E skom dasht ket pun me ndrru
Me ndrru 3x po ndrroje

Skom mujt me besu
Qe te njejtat fjalt
tjeter kujt ja thu
Keq ja bone ,shum keeq ja bonee

REF 2x
Une nuk jom ka du me te pa
Ty nuk jom ka du me te pa
S'du sen prej teje
Sen prej teje S'duuuuu...

TORI:
Shoqen ta kom qu,
Se kom dasht me te provoku
Me provu a je per mu per mu per mu
Po Jo
ehh..

Skom mujt me besu
Qe te njejtat fjalt
tjeter kujt po ja thu
Keq ja bone ,shum keeq ja bonee

REF 2x
Une nuk jom ka du me te pa
Ty nuk jom ka du me te pa
S'du sen prej teje
Sen prej teje S'duuuuu...

Se me bo met lon ty, e bon tii
Nuk e di pse fol tiii
Mos fol hiiiiiq

REF 2x
Une nuk jom ka du me te pa
Ty nuk jom ka du me te pa
S'du sen prej teje
Sen prej teje S'duuuuu...


Ky tekst u dërgua nga Eragjira
Më Shumë Këngë Nga Tori (Fitore Berisha):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet