Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kjo është ‘fytyra E Vërtetë’ E Tunës!

Nuk ka akoma asnjë votë

[22-11-2015]
Ndonëse shfaqet gjithmonë e grimuar dhe në top formë, por këngëtarja Altuna Sejdi a është e vërtetë që çdo herë duket kaq bukur.

Shpesh herë këngëtaret tona dijnë të na zhgënjejnë në daljet e tyre pa make up.

Së fundmi Tuna ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihet e veshur mjaft me stil dhe elegante, por ajo çfarë vihet re tek fytyra e saj është prishja e make up-it.

Tuna në fytyrë nuk dukej edhe aq e bukur, mesa duket ajo duhet të bëjë kujdes që gjithmonë të mos dali pa make up.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0